Partners: Latvia

ATEA Ltd

Mēs, Atea, esam par labāku nākotni un neierobežotām iespējām – par izglītību, kas pieejama katram studentam, apmeklējot lekcijas no jebkuras pasaules vietas; par modernām bibliotēkām, kas rod atbildes uz visiem jautājumiem un glabā paaudzēs lolotus kultūras dārgumus; par kvalitatīvu veselības aprūpi, kur darbiniekiem ir pieejamas jaunākās izmeklēšanas metodes un tehniskais nodrošinājums profesionālai ārstniecībai un diagnostikai; par konkurētspēju, nodrošinot pieeju un zināšanas efektīvai tehnoloģiju izmantošanai, ar mērķi iekarot pasaules tirgu un veicināt izaugsmes iespējas jaunajai paaudzei.
Mēs, Atea, esam pieņēmuši savu lēmumu. Mēs vēlamies palīdzēt!

Locations:
C2

C2 sniedz TEMPEST produktus un pakalpojumus kvalificētiem aizsardzības un valsts klientiem Eiropā.

Produktu klāsts ietver TEMPEST darbstacijas, klēpjdatorus, plānos klientus, monitorus, printerus un citas perifērijas ierīces.

Preču klāstā iekļauta ķīmisko kaujas vielu, rūpnieciski bīstamo materiālu un radioaktivitātes līmeņa noteikšanas aparatūra no labākajiem Eiropas un ASV ražotājiem.

C2 ir 2011. gadā dibināts privāts uzņēmums.

Locations:
MultiCore SIA

NULL

Locations:
Squalio

NULL

Locations:
Website: squalio.lv/

About Fookes Software

Fookes Software Ltd
La Petite Fin 27
1637 Charmey (en Gruyère)
Switzerland

For over 25 years we have been developing award-winning tools and productivity software. We also have more than 20 years of expertise in the field of email processing and analysis.

Our clients include Fortune 500 companies, government agencies, law firms, universities, and professionals specializing in e-discovery and forensics from around the world.

Your outdated browser! You can download Edge or Chrome or Firefox